Kosmetyki

Ekskluzywne japońskie kosmetyki MISSION wyłącznie w AVON

Wszystko to dzięki odpowiedniej, złożonej pielęgnacji. Teraz sekret urody Japonek jest na wyciągnięcie ręki. Poznaj oryginalne japońskie kosmetyki – AVON wprowadza na rynek markę MISSION, czyli ekskluzywne produkty do pielęgnacji pochodzące z Kraju Kwitnącej Wiśni. MISSION to połączenie zaawansowanej technologii, mocy znanych i cenionych składników oraz doskonałych receptur. W ofercie znajdują się dwie linie: nawilżająca MISSION Y dla kobiet po 30. roku życia oraz odmładzająca MISSION ECLAT dla kobiet po 45. roku życia.

Moc rytuału

Kosmetyki MISSION zostały opracowane w japońskich laboratoriach z wykorzystaniem składników będących podstawą azjatyckiej pielęgnacji i w oparciu o  japońską technologię. MISSION harmonijnie łączy skuteczną pielęgnację odmładzającą z tradycyjnym rytuałem. Polega on na wieloetapowym oczyszczaniu i nawilżaniu skóry, które pobudza głębokie warstwy naskórka, poprawia mikrokrążenie i ułatwia wchłanianie składników aktywnych. Dlatego bardzo ważne jest stosowanie kosmetyków w określonej kolejności: oczyszczanie pianką, nawilżanie lotionem, wygładzenie struktury skóry esencją i zabezpieczenie jej kremem. W każdym kosmetyku MISSION z danej linii zawarte są te same składniki, dlatego stosując cały rytuał, wzmacniamy działanie pielęgnacji i otrzymujemy lepsze efekty – mówi Agnieszka Zielińska, Skin Ekspert, autorka projektu Beauty Code.

MISSION Y – rytuał blasku z serca Japonii dla kobiet po 30. roku życia

MISSION Y to głęboko nawilżająca linia, której głównym składnikiem jest ekstrakt sfermentowanych drożdży – źródło witamin, aminokwasów i antyoksydantów. Ekstrakt drożdży posiada zdolność stymulacji metabolizmu komórkowego, by wzmacniać barierę ochronną skóry, zwiększać jej elastyczność, ujednolicać koloryt i przywracać cerze gładkość i zdrowy blask. MISSION Y to odpowiedź na potrzeby cery po 30. roku życia – przesuszonej i pozbawionej blasku. Kosmetyki nawilżają nawet w głębokich warstwach naskórka dodają młodzieńczego wyglądu i wygładzają pierwsze zmarszczki. Poza tym chronią przed czynnikami zewnętrznymi, wzmacniając naturalną barierę skóry.

Tagi

Kobieta w Poznaniu

Portal dla kobiet w Poznaniu - Zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *